Odbrana završnog master rada studenta Miroslava Marića

S ponosom Vam saopštavamo da je 30.06.2020. godine u 15h održana javna odbrana završnog master rada studenta Miroslava Marića.

Tema njegovog master rada bila je „Menadžerske vještine u kompaniji“.

U sastavu Komisije bili su:
▫️prof. dr Nikola Vojvodić, predsjednik Komisije,
▫️doc. dr Željko Grublješić mentor i član Komisije,
▫️prof. dr Ranko Mijić, član Komisije,
▫️Dijana Mitrović – zapisničar

„Poseban, ali bitno drugačiji kvalitet imaju radovi kandidata koji se u praksi bave menadžmentom. Danas prikazani rad je jedan od takvih radova, koji može da posluži kolegama studentima u stručnom i naučnom razvoju.“ – doc. dr Željko Grublješić, mentor i član Komisije.

Komisija je sa zadovolјstvom konstatovala da je riječ o odlično urađenom završnom master radu, koji je po obimu, kvalitetu, jasnom stilu pisanja zadovoljio standarde više nego dobrog završnog master rada, čime je Miroslav Marić zasluženo stekao zvanje master Ekonomije, studijskog programa Menadžment, Univerziteta PIM.

Iskrene čestitke Miroslavu i mentoru!