Pod mentorstvom uvaženog doc. dr Miroslava Đurića, naša draga studentica Biljana Milanović, odbranila je diplomski rad pod nazivom „Uticaj vaspitnog stila roditelja na emocionalnu kompetentnost djece u periodu srednje adolescencije.”

Komisija je sa zadovoljstvom konstatovala da je riječ o izuzetnoj ideji koju je Biljana, uz puno truda, razradila odličnom metodologijom rada.

▪️Kandidatkinja Biljana je svoje istraživanje, čiji se osnovni problem bazirao na relaciji vaspitnog stila roditelja i emocionalne kompetentosti djeteta, sprovela na 274 uzorka.

Uz veliku podršku mentora, doc. dr Miroslava Đurića, koji je pomagao kandidatu svojim ogromnim znanjem i iskustvom, Biljana je uz najvišu ocjenu svog završnog rada zasluženo stekla zvanje diplomiranog psihologa, Univerziteta PIM.

Iskrene čestitke Biljani i mentoru!