STUDENTIMA UNIVERZITETA PIM PONUĐENA MOGUĆNOST ZAPOSLENJA U POZNATOJ EVROPSKOJ IT KOMPANIJI „NITES“

Studentima fakulteta računarskih nauka, budućim diplomiranim inženjerima informatike i računarstva predstavila se kompanija „Nites“, koja se bavi širom svijeta pružanjem IT usluga i razvoja softvera.

Studentima je omogućena jedinstvena prilika da u jednoj od vodećih kompanija u IT oblasti tokom samog studija, ali i završetkom studija svoja prva radna iskustva počnu sticati u ovakvoj kompaniji.

Predstavnici kompanije „Nites“ prepoznali su kod studenata Univerziteta Pim želju za radom, proaktivnost, pozitivnan stav i opredjeljenost za učenje i stručno usavršavanje.

Takođe, sastanku su prisustvovali i učenici 4. razreda srednje Elektrotehničke škole, Srednjoškolskog centra „Ljubiša Mladenović“, čiji je osnivač Univerzitet PIM.

Nadamo se da će studenti i učenici iskoristiti ponuđene mogućnosti. Univerzitet PIM se zahvaljuje kompaniji „Nites“ na prepoznatom kvalitetu rada i ukazanoj prilici studentima fakulteta računarskih nauka.