Studentski parlament Univerziteta PIM organizuje “Paintball druženje” za sve studente Univerziteta

Studentski parlament Univerziteta PIM poziva sve zainteresovane studente za učestvovanje u “Paintball druženju” da se prijave na mail: suzic.anja1@gmail.com

• Mjesto održavanja “Paintball druženja”: Teren za paintball nalazi se u Petoševcima, 5km od Laktaša prema Srpcu.
  • Termin održavanja: 05.06.2019. godine;
  • Cijena: 15KM po osobi i u tu cijenu ulazi 100 kuglica + oprema – ako nekome bude trebalo više, još 50 kuglica se dodatno plaća 5KM.
  • Polazak: U 10h ispred PIM Univerziteta;

Studenti su dužni samostalno organizovati prevoz po godinama studija.

U okviru terena u Petoševcima, nalazi se prostor za roštilj, te svi koji žele da ga koriste treba samo da ponesu svoju hranu i piće, roštilj i ugalj su obezbjeđeni.

Radi ograničenog broja mjesta potrebno je da svoje učešće prijavite najkasnije do 01.06.2019. godine na pomenutu mail adresu.

Za sva dodatna pitanja i informacije javite se na mail: suzic.anja1@gmail.com