Otvoreno predavanje za studente Univerziteta PIM na temu “Hartije od vrijednosti” predavača doc. dr Miroslava Prerada

Pozivamo sve zainteresovane studente da u subotu 25.05.2019. godine u 13:00h dođu na otvoreno predavanje na temu “Hartije od vrijednosti” predavača doc. dr Miroslava Prerada. Predavanje je namjenjeno svim studentima koji žele da se upoznaju sa hartijama od vrijednosti, njihovom primjenom i vrstama. Ovo predavanje će posebno biti korisno studentima Ekonomskog i Pravnog fakulteta, koji hartije od vrijednosti izučavaju na svojim studijskim programima, te će ovo biti jedinstvena prilika da svoja znanja prošire praktičnim primjerima. doc. dr Miroslav Prerad je ugledni, dugogodišnji advokat u Banjoj Luci, te ovim predavanjem želi svoje bogato iskustvo iz prakse da prenese studentima Univerziteta PIM.