Održana konstitutivna sjednica novog saziva Studentskog parlamenta Univerziteta PIM

▪️Uz poštovanje epidemioloških mjera održana je konstitutivna sjednica novog saziva Studentskog parlamenta Univerziteta PIM. Na sjednici su izabrani organi Studentskog parlamenta, kao i delegirani predstavnici u Senat, Nastavno-naučna vijeća, te Komisije za kvalitet na Univerzitetu.

▪️Takođe se razgovaralo o budućim planovima, organizacijom studentskih druženja, putovanja i raznih manifestacija. Dogovoreno je da se u narednom periodu održi još jedan sastanak Studentskog parlamenta kako bi se iznio i usvojio godišnji plan rada Studentskog parlamenta.

▪️Za predsjednika Studentskog parlamenta Univerziteta PiM za akademsku 2020/21 izabrana je Dženeta Blažević, student treće godine Filozofskog fakulteta, smjer Psihologija.