Dajana Đukić, odbrana diplomskog rada pod nazivom „PROJEKAT – IZRADA PRIJEDLOGA PROJEKTA I BUDŽETIRANJE“

Pod mentorstvom uvaženog, doc. dr Željke Grublješića, naša draga studentica Dajana Đukić, odbranila je diplomski rad pod nazivom „ PROJEKAT – IZRADA PRIJEDLOGA PROJEKTA I BUDŽETIRANJE”.

Komisija je sa zadovoljstvom konstatovala da je riječ o kandidatkinji koja je proživjela taj rad i projekat, uz akcenat na to da pisanje projekta nije nimalo lagan zadatak.
Cilj projekta kandidatkinje, bio je, prevencija disgrafije kod djece predškolskog uzrasta, rana detekcija, dijagnostika i stimulacija kroz što raniji tretman djece sa poteškoćama u razvoju fine motorike gornjih ekstremiteta i formiranju grafomotoričkih sposobnosti.

Uz veliku podršku mentora, doc. dr Željke Grublješića, koji je pomagao kandidatu svojim
ogromnim znanjem i iskustvom, Dajana je zasluženo stekla zvanje diplomiranog ekonomiste, Univerziteta PIM.

Iskrene čestitke Dajani i mentoru!