KONKURS ZA POSAO PROJEKTNOG MENADŽERA

Koleks doo/DOKUDOM traži iskusnog projektnog menadžera (office/project manager) sa znanjem i iskustvom u poslovnoj administraciji, računovodstvu i kancelarijskom menadžmentu.

(https://www.taskovskifilms.com/dokudom/)

Šta nudimo:

● Prijateljski i vrijedan međunarodni tim koji je strastven u onome što radi

● Fleksibilno radno okruženje (rad na daljinu)

● 40 sati nedjeljno (moguć povremeni rad van radnog vremena, uveče i vikendom)

● Mandat: za stalno (sa probnim radom od šest mjeseci)

Uslovi za prijavu:

● Odlično poznavanje engleskog jezika u pismu i govoru

● Diploma iz ekonomije (poželjno), poslovne administracije, menadžmenta ili finansija

● Odlične IT vještine i po mogućnosti razumijevanje razvoja softvera

● 1-3 godine iskustva u kancelarijskom menadžmentu i poslovnoj administraciji

● Jake vještine vođenja, organizacije i upravljanja vremenom

● Iskusni u korišćenju Google diska, Excel-a i specijalizovanih alata za upravljanje radom

● Jake međuljudske i komunikacijske vještine

● Sposobnost samostalnog rada u dinamično strukturiranom okruženju

● Prezentacione vještine

● Izvanredne verbalne i pismene komunikacijske vještine

Opis poslova

Računovodstvo:

● Knjigovodstvo, budžetiranje, fakturisanja i obrada faktura u računovodstvenom sistemu BiH i računovodstvenom sistemu u Velikoj Britaniji – XERO.

● Priprema materijala za PDV i komunikacija sa glavnim računovođom

● Izrada finansijskih izveštaja za naše klijente, evidencija o novčanim tokovima i obračun naknada osoblju

● Dokaz o mjesečnom prihodu od prodaje

Pravo:

● Upravljanje ugovorima sa klijentima, licencnim ugovorima i drugim pravnim dokumentima kompanije

● Dokazi o pravnim dokumentima i ažuriranju baze podataka

● Održavanje baze podataka klijenata i prikupljanje materijale za filmove

Koordinacija:

● Nadgledanje i dizajniranje toka posla u kancelariji, rad sa osobljem i pružanje povratnih informacija za poboljšanje unutrašnje radne efikasnosti

● Organizovanje sastanaka i upravljanje bazama podataka

● Upravljanje rasporedima, kalendarima i sastancima izvršnog direktora

● Briga o aktivnostima kompanije

● Nadgledanje i praćenje rada osoblja

● Implementacija i održavanje procedura/kancelarijskih administrativnih sistema

● Koordinacija aktivnosti osoblja

● Prisustvovanje i vođenje sastanaka i vođenje bilješki

● Pomaganje generalnom direktoru u drugim administrativnim poslovima

● Unos podataka, ažuriranje zapisa i baza podataka za osoblje, finansijske i pravne informacije

● Upravljanje zalihama kancelarijskog materijala, uključujući kancelarijski materijal i multimedijalnu opremu za obezbjeđenje nesmetanog rada kancelarije

● Organizacija putovanja za poslovne rukovodioce i zaposlene

Lokacija: Banja Luka, Bosna i Hercegovina

Konkurs možete pogledati i ovdje.

Pošaljite svoju biografiju i motivaciono pismo na irena@taskovskifilms.com i info@taskovskifilms.com što je prije moguće jer se svakodnevno revidiraju.

KONKURS ZA POSAO PROJEKTNOG MENADŽERA Koleks doo/DOKUDOM