Održano “Paintball druženje” studenata i radnika PIM Univerziteta.

Dana 06.06.2019. godine održano je prvo “Paintball druženje” u organizaciji Studentskog parlamenta Univerziteta PIM. Pored studenata, u pomenutom izletu učestvovali su profesori i administrativni radnici Univerziteta PIM. Cilj pomenutog izleta bio je da se kroz zabavu i druženje jača veza i odnos između profesora i studenata, da se upoznaju u jednom opuštenom i zabavnom izdanju. Ova manifestacija je podržana od strane uprave Univerziteta, te prestavlja jednu od mnogobrojnih akcija usmjerenih na promociju organizacije i odnosa na Univerzitetu koji se ogleda u porodičnom pristupu i želji da se svi osjećaju kao kod kuće. Svi učesnici “Paintball druženja” imali su samo pohvale na organizaciju i provod, te posebno ističu da ovaj vid neformalnog druženja jača veze na Univerzitetu kao i želju da se napreduje i bude svakim danom sve uspješniji. Studentski parlament Univerziteta PIM obećao je mnogo sličnih manifestacija u narednom periodu.