Poziv mladima u Banja Luci na snimanje dokumentarne serije ”Perspektiva”

„ZDRAVO DA STE“, „OŠTRA NULA“ i „MEBIUS FILM“  poziva studente i srednjoškolce  iz Banja Luke na snimanje dokumentarne serije „Perspektiva“.

Dokumentarna serija namijenjena je mladima koji su, po konceptu, i učesnici svake emisije. U emisiji želimo govoriti o ljudskim pravima,opštim i ličnim vrijednostima, radikalizaciji, hrabrosti, slobodi i svim drugim temama koje učesnici smatraju važnim.

Na sljedećem linku možete pogledati do sada snimljene emisije: https://www.slobodnaevropa.org/p/5210.html

Planirani datumi snimanja u Banja Luci su 17., 18. i 19. septembar

Lokacija – ZDRAVO DA STE OMLADINSKI CENTAR (baraka kod gradskog mosta) – Cara Lazara 1

17. septembar  (utorak) – 13:00 sati – PRVA GRUPA  ( 20)

14:30 sati – DRUGA GRUPA  (20)

18. septembar (srijeda) – 13:00 sati – PRVA GRUPA  (20)

14:30 sati – DRUGA GRUPA (20)

Drugi dan pokazujemo prvoj grupi šta o temama koje smo zajednički pokrenuli misli druga grupa, a drugoj grupi stavove prve grupe koje uzajamno komentarišu.

19. septembar (četvrtak) u 11:00  –Dom omladine , Đure Daničića 1

Treći dan snimanja

moderator će biti Edo Majka, Marko Šelić Marčelo, Remi iz Elementala ili Brano Jakupović iz „Dubioza Kolektiva“

STUDENTI I SREDNJOŠKOLCI ZAINTERESIRANI ZA UČEŠĆE U PROJEKTU, UČEŠĆE NA SNIMANJU TREBAJU POSLATI SVOJE PODATKE:

1.Ime i prezime

2.Godina i naziv fakulteta ili srednje škole koju pohađate