Učenici Srednjoškolskog centra “Nikola Tesla” iz Kotor Varoši iskoristili popust na kolektivni upis

Učenici Srednjoškolskog centra “Nikola Tesla” odlučili su da iskoriste pogodnosti koje im je omogućio Univerzitet PIM, a odnose se na umanjenje školarine u visini od 20% za sve godine studija, za pet i više studenata koji se upisuju iz iste srednje škole. Univerzitet PIM je ovu mogućnost uveo kao jedan od uslova za umanjenje školarine, jer znam koliko znače prijateljstva koja se stvore u srednjoškolskim klupama, te želimo da olakšamo onima koji i poslije srednje škole žele da nastave da razvijaju svoja prijeteljstva i na fakultetima. Takođe želimo da pokažemo da studiranje može biti isto zabavno koliko i srednja škola, ako ste okruženi pravim prijateljima. Učenicima Srednjoškolskog centra “Nikola Tesla” iz Kotor Varoša želimo dobrodošlicu u porodicu Univerziteta PIM i ovom prilikom im se zahvaljujemo na ukazanom povjerenju.

Da bi ste saznali više o uslovima za umanjenje školarine na Univerzitetu PIM kliknite ovdje!