DIREKTOR I PREDSJEDNIK UPRAVE UNIVERZITETA PIM, PROF. DR ILIJA DŽOMBIĆ, ODRŽAO SASTANAK SA NOVIM SAZIVOM STUDENTSKOG PARLAMENTA

Naš direktor i predsjednik Uprave Univerziteta, prof. dr Ilija Džombić, održao je sastanak sa članovima novoizabranog Studentskog parlamenta u cilju pružanja podrške njihovom djelovanju, kao i želji da im studentski život bude uređen brojnim aktivnostima obrazovnog i zabavnog karaktera.

Tokom sastanka dogovoreno je nekoliko značajnih projekata na čijoj realizaciji će zajedno raditi Uprava Univerziteta i Studentski parlament, a tiču se dodatnih stručnih edukacija, obavljanja stručne prakse, organizovanja humanitarnog rada, kao i organizovanja zajedničkih druženja.

Direktor je istakao važnost timskog djelovanja u organizovanju važnih pitanja za nastavni proces u nastojanju da studentske dane provode u kvalitetnoj, ali i zabavnoj atmosferi.

Nakon održanog sastanka članovi Studentskog parlamenta nastavili su druženje u opuštenijoj atmosferi.

Univerzitet PIM brine o dobrobiti svojih studenata!