OSIGURANJE U TEORIJI I PRAKSI

Institut za istraživanje i razvoj organizuje seminar: OSIGURANJE U TEORIJI I PRAKSI

Na seminaru će se obrađivati sljedeće teme:

1. Pojam, značaj i subjekti osiguranja;
  2. Upravljanje rizikom (analiza rizika);
  3. Strateško upravljanje osiguravajućim društvom (proces strateškog planiranja);
  4. Operativni menadžment osiguravajućeg društva:
  5. osiguranje imovine (požar civil, požar industrija, osiguranje mašina od loma…),
  6. osiguranje lica (kolektivno osiguranje radnika, sportista, učenika…);
  7. Štete i naknade iz osiguranja.

Predavač na seminaru je prof. dr Nikola Vojvodić, dugogodišnji menadžer u oblasti osiguranja.

Seminar će se održati u prostorijama Univerziteta PIM, na adresi Despota Stefana Lazarevića bb, 78000 Banja Luka, u narednim terminima:

3.11.2023. od 15 do 18 časova i

4.11.2023. godine od 9 do 13 časova.

Nakon završetka seminara, učesnici dobijaju sertifikat.

Prijave možete poslati na e-mail profnikolavojvodic@gmail.com ili na jedan od telefonskih brojeva 051 378 300 i 065 549 858 do 30.10.2023.

Kotizacija za učešće u seminaru iznosi 200 KM.

Sve dodatne informacije takođe možete dobiti pozivom na ove brojeve telefona ili upitom na imejl.

Seminar Osiguranje Nikola Vojvodić