GOSTUJUĆI PROFESOR MARIUS BENEA IZ RUMUNIJE ODRŽAO PREDAVANJE STUDENTIMA U OKVIRU ERASMUS + PROGRAMA MOBILNOSTI NA TEMU “DIGITALNI MARKETING”

Studenti Univerziteta PIM su imali priliku da prisustvuju predavanju na temu „Digitalni marketing“ cijenjenog profesora Marius Benea sa Politehničkog univerziteta Timisoara, Tehnički fakultet Hunedoara u okviru Erasmus+ programa razmjene nastavnika i studenata.

Predavanje iskusnog predavača, profesora Marius Benea temeljilo se na svim specifičnostima, mogućnostima i potencijalima digitalnog marketinga da promijeni način na koji dolazimo i angažujemo naše klijente u smislu rasta našeg profita.

Ovim predavanjem, profesor Benea se bazirao na mnoge digitalno-marketinške taktike pomoću kojih kompanije uspješno posluju.

Takođe, profesor je predstavio studentima svoju knjigu “Digital marketing 2020”, koja zasigurno predstavlja ulazna vrata u jedan novi, drugačiji svijet – svijet digitalnog marketinga.

Veliko hvala profesoru Benea na ovakvom predavanju i što Univerzitet PIM smatra svojom “drugom kućom”.