Održana svečana dodjela indeksa studentima u Studijskom centru Trebinje

U utorak 15.10.2019. godine održana je svečana dodjela indeksa novim studentima u Studijsko centru Trebinje. Na svečanoj dodjeli, indekse je uručio novoizabrani rektor Univerziteta PIM, prof. dr Dragan Đuranović, koji se ovom prilikom obratio studentima poželjevši im puno uspjeha na njihovom akademskom putu. Svečanoj dodjeli indeksa pored mnogobrojnih profesora i asistenata iz studijskog centra Trebinje, prisustvovali su još i Prorektor za nastavu prof. dr Mladen Ivić, te Prorektor za NIR i menđunarodnu saradnju doc. dr Dejan Kojić koji su poželjeli uspješna početak nove akademske godine svim studentima, naročito brucošima, te još jednom napomenuli da Univerzitet PIM stoji na raspolaganju svim studentima za sva pitanja i sve vrste pomoći.