SANJA JAKOVLJEVIĆ – INTERVJU – ČLAN STUDENTSKOG PARLAMENTA

• Pri odabiru studija, iz kojeg razloga ste odlučili da ukažete povjerenje Univerzitetu PIM?

Odlučila sam se da ukažem povjerenje Univerzitetu PIM iz razloga što mi se svidio način organizacije u vezi sa nastavom, te kako su profesori prijateljski nastrojeni i uvijek su spremni da pomognu.

• Kako biste opisali kvalitet izvođenja nastave?

Jako mi se sviđa način izvođenja nastave, jer i ako nešto razumiješ profesori će opet objasniti, te će uvijek ostati još malo nakon završetka nastave za konsultacije.

• Navedite sve prednosti studiranja koje imate na Univerzitetu PIM.

Kvalitetno organizovana nastava, profesori prijateljski nastrojeni, ugodan ambijent

• Koji su Vaši ciljevi kao člana Studentskog palamenta?

Predstavljati moj smjer i godinu, moje kolege, te prenijeti ako nečim nismo zadovoljni da bismo to mogli riješiti. Predstaviti Univerzitet na najbolji mogući način zajedno sa ostalim članovima Studentskog parlamenta.

• Navedite da li postoji nešto što  biste promijenili tokom Vašeg studija?

Ništa ne bih mijenjala tokom studija na Univerzitetu PIM.